wisetrends.com

FAQPytania i odpowiedzi.

Czym jest Wisetrends?

Wisetrends to serwis stworzony przez spółkę Big Data sp. z o.o., którego celem jest dostarczanie użytkownikom profesjonalnych i aktualnych danych statystycznych oraz analiz z ogólnie pojętego Social Media. W serwisie Wisetrends znajdziesz darmowe rankingi z podstawowymi danymi oraz zaawansowane statystyki i analizy w formie płatnej usługi.

Co to jest WiseIndex?

WiseIndex to nasz autorski wskaźnik, według którego oceniamy skuteczność działań w Social Media. Oczywiście im wyższy, tym lepiej :) Dzięki WiseIndex możemy łatwo porównywać profile pomiędzy sobą - na jego podstawie obliczane są pozycje profili we wszystkich kategoriach.

Na jakiej podstawie jest liczony WiseIndex?

Na wskaźnik WiseIndex wpływa wiele czynników w różnych proporcjach - tak, jak wiele czynników wpływa na sukces w biznesie. Poza zasięgiem (liczbą fanów, followersów, subskrybentów itp.) kładziemy duży nacisk na dane, które mówią o stopniu zaangażowania użytkowników profilu. Chcemy, aby WiseIndex możliwie jak najwierniej odzwierciedlał jakość, a nie tylko ilość.

Jak często są aktualizowane dane na Wisetrends?

Większość danych aktualizowana jest co godzinę. Wyjątkiem są dane, których nie ma sensu aktualizować częściej, jak na przykład Facebookowy wskaźnik PTA, który obliczany jest raz dziennie.

Jak mogę korzystać z płatnej wersji Wisetrends?

Wystarczy na naszej stronie internetowej wybrać w cenniku odpowiedni dla Ciebie plan abonamentowy, a następnie przejść przez proces rejestracji. Po kilku krokach będziesz posiadał już swój login i hasło, dzięki któremu możesz zalogować się do Panelu Klienta.

Czego potrzebuję aby zacząć korzystać z płatnej usługi?

Wystarczy, że podasz nam swój działający adres e-mail oraz dane osobowe (lub firmowe). Następnie w dziale płatności poprosimy Cię o podanie danych karty płatniczej i voila! Gotowe!

Czy mogę wypróbować Wisetrends za darmo?

Tak, dla każdego planu otrzymasz 14 dniowy okres próbny w trakcie którego możesz bez żadnych przeszkód i kosztów zrezygnować z dalszego korzystania z usługi.