wisetrends.com

O Nas.Poznaj zespół.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi zafascynowanych Social Media i możliwościami marketingowymi, jakie otworzył ten nowy kanał komunikacji.

Dlaczego Wisetrends?

Ponieważ wierzymy, że dane i statystyki to bezcenne źródło wiedzy i informacji, które nie musi być nudne i trudno dostępne.

Stawiamy na jakość.

Tworząc Wisetrends chcieliśmy oddać w ręce naszych użytkowników produkt kompletny, jak najlepiej dopracowny – taki, z którego sami chcielibyśmy korzystać.

Prosty w użyciu, przyjazny dla oka.

Wierzymy, że dobry produkt to nie tylko świetne i użyteczne funkcjonalności, ale także intuicyjność, praktyczny design i przyjazny użytkownikowi panel obsługi.

Ciągły rozwój i nowe wyzwania.

Chcemy stale iść do przodu, rozwijać się i rzucać sobie kolejne wyzwania. Social Media to dziedzina zmieniająca się każdego dnia, dlatego aby za nią nadążyć musimy być w ciągłym ruchu.

Przede wszystkim kontakt z Klientem.

Social Media opiera się przede wszystkim na dwustronnej komunikacji. My również chcemy być zawsze dostępni dla Ciebie, dlatego standardy kontaktu z Klientem są dla nas najwyższym priorytetem.

Big Data

Fascynują nas możliwości jakie dają ogromne ilości danych, wierzymy, że ta dziedzina będzie się dynamicznie rozwijać w najbliższych latach.